Ludzie ze złota

Ludzie ze złota - Jakub Radomski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Radomski
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
Ludzie ze złota.pdf
ISBN
6760328691312

OPIS

O tym, jak grają najlepsi polscy siatkarze, wiemy bardzo wiele. Wystarczy oglądać mecze, śledzić ich w mistrzostwach świata, które po raz drugi w historii wygrali w 2014 roku w katowickim Spodku, by obronić tytuł cztery lata później w Turynie. Mało kto jednak zna ich jako ludzi i mało kto wie, jaką pokonywali drogę, by dojść na szczyt. "Ludzie ze złota" to zbiór 20 szczerych rozmów o siatkówce, ale też o życiu, z czołowymi zawodnikami, którzy stali się mistrzami, oraz z trenerami – Stephanem Antigą i Vitalem Heynenem – którzy ich do tego sukcesu prowadzili.Edyta Kowalczyk i Jakub Radomski, dziennikarze "Przeglądu Sportowego", porozmawiali też z dwójką ludzi, którzy wiedzą, jak, poza mistrzostwem świata, zdobywa się złoto igrzysk (Ryszard Bosek i Tomasz Wójtowicz) oraz Grzegorzem Wagnerem, synem ich trenera-kata. Znajdziecie też wywiad z Piotrem Gruszką - rekordowym, 450-krotnym reprezentantem Polski i mistrzem Europy. Książkę kończy duża rozmowa z Wilfredo Leonem - najlepszym siatkarzem świata, który ma polskie obywatelstwo i podczas igrzysk w Tokio w 2020 roku ma nas poprowadzić do kolejnego olimpijskiego złota."Złoto" - można powiedzieć, że to słowo-klucz tej książki. A jego blask mieni się w każdej historii.

Wystarczy oglądać mecze, śledzić ich w mistrzostwach świata, które po raz drugi w historii wygrali w 2014 roku w katowickim Spodku, by obronić tytuł cztery lata później w Turynie. Ludzie ze złota | Autorzy: Edyta Kowalczyk, Jakub Radomski Rok wydania: 2019 ISBN: 978-83-8091-720- Ilość stron: 304 | Książki sportowe \ Biografie sportowe Książki sportowe \ Siatkówka | Antykwariat Sportowy | Książki, pamiątki sportowe, gadżety klubowe Ludzie ze złota na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Ludzie ze złota - recenzja.

First Men) to tajemniczy rodzaj humanoidalnej istoty, ludzkiego pochodzenia z czasów sprzed Mrocznej Epoki Technologii, która przewyższała możliwościami zwykłego człowieka. 1 Opis 2 Dane o Złotej Rasie 2.1 Biblioteka Sanctus 2.2 Speranza 3 Źródła Niewiele wiadomo na ... Ludzie ze złota.

POWIĄZANE KSIĄŻKI