Leona. Cena człowieka

Leona. Cena człowieka - Jenny Rogneby | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenny Rogneby
WYMIAR
11,8 MB
NAZWA PLIKU
Leona. Cena człowieka.pdf
ISBN
7520088939579

OPIS

Po tym jak Leona cudem unika śmierci i udaje jej się zatuszować swój udział w głośnym napadzie, zmienia taktykę. Odtąd zamierza działać na własną rękę, a jej plan jest prosty: odbierać pieniądze złym ludziom, a dawać potrzebującym, czyli sobie…Tymczasem policja przyjmuje zgłoszenie: psychicznie chora kobieta wpadła pod pociąg. Początkowo wszystko wskazuje na próbę samobójczą, szybko jednak wychodzą na jaw nowe fakty. Wygląda na to, że wcześniej ktoś wyciął jej nerkę. Wkrótce w centrum Sztokholmu zostaje znaleziony zakrwawiony żebrak i policja zaczyna podejrzewać, że chodzi tu o grupę handlującą narządami. A sama Leona? Skąd się wzięła blizna na jej brzuchu? Czy na pewno powstała w wyniku pobicia? Leona nie jest w stanie znieść tej myśli. To śledztwo nabiera dla niej wymiaru osobistego. Pragnie zemsty.Na dodatek chłodna i wyrachowana śledcza odkrywa u siebie pokłady uczuć, o które nigdy się nie posądzała. Czyżby była w stanie naprawdę kogoś pokochać? David, młody kryminalista poza nią nie widzi świata. I jako jedyny zna prawdziwą twarz Leony. Tylko czy policjantka zdecyduje się posłuchać głosu serca, skoro przez tyle lat tłumiła w sobie wszelkie emocje? Czy jest w stanie porzucić dotychczasowe metody działania i zaprzestać popełniania przestępstw, do czego David ją namawia?Jenny Rogneby (ur. 1974)– kryminolożka i śledcza policyjna. Ukończyła też kursy z prawa i rozwiązywania konfliktów. Jej debiut Leona. Kości zostały rzucone(Marginesy 2016) szturmem podbił serca czytelników i okazał się literackim przełomem w karierze Rogneby. Książka odniosła sukces nie tylko w Szwecji, wydano ją jeszcze w jedenastu krajach, a prawa do ekranizacji sprzedano do Hollywood. Druga powieść, Leona. Cel uświęca środki(Marginesy 2017), ugruntowała pozycję Rogneby wśród najlepszych skandynawskich autorów kryminalnych.

Tytuł ... Leona. Cena człowieka | | KSIĄŻKI \ Sensacja, kryminał, thriller \ Kryminał | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek [email protected] 42 231-39-01 Leona Cena człowieka - opis produktu: Po tym jak Leona cudem unika śmierci i udaje jej się zatuszować swój udział w głośnym napadzie, zmienia taktykę.

Data zakończenia 2019-11-19 - cena 27,95 zł Leona cudem uniknęła śmierci i udaje jej się zatuszować swój udział w głośnym napadzie. Odtąd zamierza działać na własną rękę, a jej plan jest prosty: odbierać pieniądze złym ludziom, a dawać potrzebującym, czyli sobie... Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI