Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1

Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1 - David Baldacci | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Baldacci
WYMIAR
5,59 MB
NAZWA PLIKU
Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1.pdf
ISBN
1592730056280

OPIS

Pierwszy tom ekscytującej serii z Johnem Pullerem.W Wirginii Zachodniej dochodzi do makabrycznej zbrodni, której ofiarami są pułkownik Matthew Reynolds, jego żona i dwoje nastoletnich dzieci. Śledztwo w tej sprawie prowadzi John Puller, jeden z najlepszych agentów amerykańskiej armii. Wspiera go lokalna detektyw Samantha Cole. W zapierającym dech wyścigu z czasem Cole próbuje ocalić społeczność, w której się wychowała, a Puller stara się zapobiec nadciągającej katastrofie… Ale czy można zapobiec czemuś, o czym nie wiemy, że nadchodzi?

W naszej księgarni internetowej znajdziesz najlepsze ebooki, audiobooki, eprasę. Pobierz w wygodnym formacie (epub, mobi, pdf) Książka Dzień zero John Puller Tom 1 - David Baldacci Pierwszy tom ekscytującej serii z Johnem Pullerem.W Wirginii Zachodniej dochodzi do makabrycznej zbrodni, której ofiarami są pułkownik Matthew Reynolds, jego żona i dwoje nastoletnich...

Teraz głowy bohater zmuszony jest się ukrywać, to ON stał... Dzień zero Cykl: John Puller (tom 1) kryminał, sensacja, thriller [ebook PL] format [epub mobi pdf azw3] premiera 3 lipca 2019 Opis Pierwszy tom ekscytującej serii z Johnem Pullerem. W Wirginii Zachodniej dochodzi do makabrycznej zbrodni, której ofiarami są pułkownik Matthew Reynolds, jego żona i dwoje nastoletnich dzieci. Bestsellerowa seria z Johnem Pullerem John Puller wraca z Florydy po swoim ostatnim śledztwie, by odkryć, że Bobby, jego brat skazany na karę śmierci, uciekł z więzienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI