Dieta dla zdrowia. Chleby i pasty do chleba, śniadania, kolacje

Dieta dla zdrowia. Chleby i pasty do chleba, śniadania, kolacje - Krystyna Dajka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Dajka
WYMIAR
12,62 MB
NAZWA PLIKU
Dieta dla zdrowia. Chleby i pasty do chleba, śniadania, kolacje.pdf
ISBN
9019888805003

OPIS

Dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać Dla tych, którzy stosowali Post Daniela Krystyna Dajka, autorka bestsellerowego Postu Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej®, tym razem odpowiada na pytanie, które codziennie sobie zadajemy – co przygotować na śniadanie lub kolację, aby było zdrowo, a przygotowanie posiłku nie zajęło zbyt wiele czasu? Książka to zbiór inspiracji z prostymi przepisami na zbilansowane, pełnowartościowe i smaczne posiłki.Znajdziesz w niej przepisy na:- pachnące i chrupiące chleby: na zakwasie, drożdżach, bezglutenowe,- sycące śniadania i odżywcze drugie śniadania,- lekkostrawne i urozmaicone kolacje.Wśród przepisów na smakowite dania tradycyjnie znalazły się praktyczne porady oraz wyjątkowy dodatek – plan, który pozwoli przygotować jadłospis aż na 8 tygodni!Z Dietą dla zdrowia utrzymasz efekty Postu Daniela przez całe życie Dieta dla zdrowia jest przeznaczona absolutnie dla każdego: dla dzieci, dorosłych i osób starszych. Można ją stosować przez całe życie. Jest pyszna, łatwa w stosowaniu. Polecam ją szczególnie tym, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Krystyna Dajka

Chleby i pasty do chleba, śniadania, kolacje | Dajka Krystyna | WAM. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Kiedy premiera Dieta dla zdrowia.

Chleby i pasty do chleba, śniadania, kolacje. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r DIETA DLA ZDROWIA CHLEBY I PASTY DO CHLEBA ŚNIADANIA KOLACJE - Krystyna Dajka Akcesoria do kuchni już od 11,67 zł - od 11,67 zł, porównanie cen w 19 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI