Aru Shah i Pieśń Śmierci. Seria Kroniki Pandawów. Tom 2

Aru Shah i Pieśń Śmierci. Seria Kroniki Pandawów. Tom 2 - Roshani Chokshi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roshani Chokshi
WYMIAR
10,11 MB
NAZWA PLIKU
Aru Shah i Pieśń Śmierci. Seria Kroniki Pandawów. Tom 2.pdf
ISBN
8603130373174

OPIS

Aru dopiero zaczyna rozumieć, na czym polega cała ta historia z Pandawami, kiedy Innoświat wpada w panikę. Zaginął łuk i strzała boga miłości, a złodziej nie bawi się w Amora, lecz zamienia ludzi w pozbawionych serca zombi – maszyny do zabijania. Jakby tego było mało, o kradzież zostaje posądzona Aru. Jeśli do następnej pełni Księżyca nie znajdzie strzały, zostanie wygnana z Innoświata. Na zawsze. Ale szczęście w nieszczęściu, że nie będzie musiała jej szukać sama. Aru i jej duchowa siostra Mini stworzą drużynę z Brynne – niezwykle silną dziewczyną, która wie więcej, niż się wydaje, oraz Aidenem – chłopcem z naprzeciwka, który skrywa wiele sekretów… Wspólnie będą walczyć z demonami, podróżować przez migotliwą i niebezpieczną krainę węży, by odkryć, że ich nieprzyjacielem jest zupełnie ktoś innym, niż się spodziewali.

- Polska ksiegarnia w UK Aru Shah i pieśń śmierci Kroniki Pandawów Tom 2 Roshani Chokshi. Galeria Książki Aru Shah i pieśń śmierci Kroniki Pandawów Tom 2 Roshani Chokshi.

Przekonaj się sam! Aru dopiero zaczyna rozumieć, na czym polega cała ta historia z Pandawami, kiedy Innoświat wpada w panikę. Zaginął łuk i strzała boga miłości, a złodziej nie bawi się w Amora, lecz zamienia ludzi w pozbawionych serca zombi - maszyny do zabijania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI