Ale z naszymi umarłymi (książka audio)

Ale z naszymi umarłymi (książka audio) - Jacek Dehnel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Dehnel
WYMIAR
9,67 MB
NAZWA PLIKU
Ale z naszymi umarłymi (książka audio).pdf
ISBN
1167012607449

OPIS

„Do Europy — tak, ale razem z naszymi umarłymi”, pisała Maria Janion. Ta myśl stała się punktem wyjścia powieści Jacka Dehnela, w której trochę śmieszno, trochę straszno, a na pewno bardzo aktualnie.W pewnej krakowskiej kamienicy mieszka cały przekrój polskiego społeczeństwa. W tym Kuba i jego chłopak, Tomek. Kuba jest dziennikarzem. Wraz z ekipą telewizyjną trafia na cmentarz w Cikowicach pod Bochnią, skąd napływają informacje o napadach na groby i wykradzionych ciałach. Nie byłoby w tym może nic aż tak niezwykłego, gdyby nie jeden zagadkowy szczegół — nagrobne płyty zostały rozbite… od środka.I wtedy zaczyna się prawdziwe literackie szaleństwo! Kolejny cud nad Wisłą? Próba mająca zjednoczyć naród? Polska w ferworze! Medialna gorączka, polityczne oskarżenia i społeczne nastroje, od paniki po euforię. Tymczasem sytuacja stopniowo wymyka się spod kontroli… Bo są na świecie rzeczy, o których nie śniło się czytelnikom.Audiobook w interpretacji Łukasza Garlickiego.

Wątek z zombiakami rozwija się z humorem i dawką grozy, ale nie jest to powieść bez wad. Tytuł pochodzi od słynnego zdania Marii Janion, które stało się też tytułem jej tomu esejów z 2001 r.: „Do Europy tak, ale z naszymi umarłymi".

Nasze studio zajęło się pełną produkcją audiobooka. Tytuł książki pochodzi od słynnego zdania (i tytułu esejów) Marii Janion z 2001 r.: „Do Europy tak, ale z naszymi umarłymi". Tym razem „nasi umarli" potratowani zostali dosłownie - to po prostu żywe trupy, zombie, a wśród nich Piotr Skarga pochowany w letargu, który, jak głosi wieść, obudził się w trumnie. Książka Ale z naszymi umarłymi autorstwa Dehnel Jacek , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,17 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI