Z miłości do córki

Z miłości do córki - Sarah Taylor | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Taylor
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
Z miłości do córki.pdf
ISBN
1106479302149

OPIS

Dramatyczna opowieść matki o trzyletniej walce o odzyskanie dzieckaMoja córka została porwana przez swojego ojca i uprowadzona do Libii. Poruszyłam niebo i ziemię, żeby sprowadzić ją do domu…W 2007 roku Libijczyk, brutalny były mąż Sarah Taylor uprowadził ich czteroletnią córeczkę do Trypolisu. A Sarah dobrze wiedziała, że jeszcze żadne dziecko porwane przez ojca do Libii nie wróciło do matki do Anglii. Ale nie zamierzała się z tym pogodzić. Sprzedała dom, zostawiła wszystko, co kochała: rodzinę, pracę i całe swoje dotychczasowe życie, żeby ratować Nadię.Lecz zanim ją odzyskała, przeszła przez piekło. Jej wzruszająca i inspirująca autobiografi a to opowieść o blisko trzech latach poszukiwań i łez. O trzech latach lęku, czy kiedykolwiek zobaczy córeczkę, czy Nadia jeszcze żyje. To również opowieść o nadziei, odwadze, poświęceniu i bezgranicznej miłości.Historia SARAH TAYLOR znalazła się w nagłówkach wszystkich brytyjskich gazet, w czołówce wszystkich wiadomości.Wielu polityków, m.in. były premier Tony Blair, i instytucji rządowych - brytyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ambasada w Trypolisie - zaangażowało się w pomoc.Premier Gordon Brown zwrócił się do libijskiego przywódcy Muammara Kaddafiego z prośbą o interwencję w sprawie Nadii.Ale jak powiedział sir Vincent Fean, brytyjski ambasador w Libii: „To Sarah przebyła samotnie tę drogę - najcięższą drogę, jaką może sobie wyobrazić matka. I sprowadziła córeczkę do domu”.Sarah Taylor to jedyna Brytyjka, której udało się odzyskać dziecko porwane przez ojca Libijczyka.

Data zakończenia 2018-02-07 - cena 9 zł Moja córka została porwana przez swojego ojca i uprowadzona do Libii. Poruszyłam niebo i ziemię, żeby sprowadzić ją do domu…W 2007 roku Libijczyk, brut... Z miłości do córki Sarah Taylor Wydawnictwo: Amber Data wydania: 2013-04-18 Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy ISBN: 9788324146574 Liczba stron: 336 Tytuł oryginału: For the Love of Nadia Język oryginału: angielski Tłumaczenie: Lipińska Joanna Z miłości do córki W 2007 roku Libijczyk, brutalny były mąż Sarah Taylor uprowadził ich czteroletnią córeczkę do Trypolisu.

Ale nie zamierzała się z tym pogodzić. Książka Z miłości do córki, opublikowana nakładem wydawnictwa AMBER, to historia miłości i nienawiści, a także bezsilności wszystkich wobec jednego tylko człowieka - Libańczyka Fawziego. Zaczęło się jak w bajce - ona, skromna urzędniczka skarbowa, po rozstaniu z chłopakiem. z miłości do córki w internetowym sklepie Empik.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI