Sekrety koreańskiego piękna

Sekrety koreańskiego piękna - Kerry Thompson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kerry Thompson
WYMIAR
11,32 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety koreańskiego piękna.pdf
ISBN
7880116114019

OPIS

Przepustka do nieskazitelnej i zdrowej ceryIndywidualne programy dla różnych rodzajów skóry i jej problemówWszystkie sekrety koreańskiej pielęgnacji w jednym miejscuNiezależnie od tego, czy poznałeś już sekrety urody Koreanek, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie koreańskiego piękna, ta książka pomoże ci zmienić swój pielęgnacyjny rytuał na bardziej skuteczny.Dzięki Kerry Thompson i Coco Park, znanym i wpływowym ekspertkom K-beauty, dowiesz się:- jak precyzyjnie określić potrzeby swojej skóry: każda cera jest wyjątkowa- jak spośród różnych kosmetyków wybrać tylko te, których składniki są najlepsze dla twojej skóry- jak zbudować własny rytuał pielęgnacyjny, dostosowany do twojego typu cery.Ta książka dostarczy ci wiedzy na temat produktów pielęgnacyjnych, którą metodą prób i błędów gromadziłbyś miesiącami.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Przepustka do nieskazitelnej i zdrowej cery Indywidualne programy dla różnych rodzajów skóry i jej problemów Wszystkie sekrety koreańskiej pielęgnacji w jednym miejscu.

Przepustka do nieskazitelnej i zdrowej cery Indywidualne programy dla różnych rodzajów skóry i jej problemów Wszystkie sekrety koreańskiej pielęgnacji w jednym miejscu.Niezależnie od tego, czy poznałeś już sekrety urody Koreanek, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie koreańskiego piękna, ta książka pomoże ci zmienić swój pielęgnacyjny ... Książka Sekrety koreańskiego piękna praktyczny przewodnik po pielęgnacji i makijażu, pochodzi z wydawnictwa Quello. Autorami książki są KERRY THOMPSON, COCO PARK.

POWIĄZANE KSIĄŻKI