Osiołek Wesołek

Osiołek Wesołek - Craig Smith | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Craig Smith
WYMIAR
7,90 MB
NAZWA PLIKU
Osiołek Wesołek.pdf
ISBN
2397360290174

OPIS

Światowy fenomen ostatniego półrocza!Najpierw była nagradzana piosenka country.Potem świetna ilustratorka ożywiła Osiołka w książeczce.A potem szkocka babcia przeczytała ją wnukowi, zaśmiewając się Hii Haa…! I wrzuciła na YouTube’a.Od września 2018 - miliony sprzedanych egzemplarzy!I 1 miejsce non stop na listach bestsellerów od Australii przez Wielką Brytanię po USA!To czyta i zaśmiewa się na razie cały anglojęzyczny świat.

Światowy fenomen ostatniego półrocza! Najpierw była nagradzana piosenka country. Potem świetna ilustratorka ożywiła Osiołka w książeczce.

Od września 2018 - miliony sprzedanych egzemplarzy! Osiołek Wesołek, Craig Smith, Wydawnictwo Amber Dane produktu: Największy najśmieszniejszy bestseller nr 1 na świecie! Ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy! Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. W tej opowieści Martynka i Jaś opiekują się osiołkiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI