Nie chcę mieć kręconych włosów

Nie chcę mieć kręconych włosów - Laura Ellen Anderson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Ellen Anderson
WYMIAR
10,99 MB
NAZWA PLIKU
Nie chcę mieć kręconych włosów.pdf
ISBN
7026549464752

OPIS

Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków. Wspaniała książka obrazkowa dla małych ludzi, którzy zawsze chcą tego, czego nie mogą mieć.Czy słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła: O nie! Nie chcę mieć...!Bohaterka tej książki oznajmia: O nie! Nie chcę mieć kręconych włosów! Są poplątane, nie do rozczesania, są i n n e! To po prostu niesprawiedliwe!Bardzo chce mieć proste i błyszczące włosy. Do czasu, gdy spotyka małą dziewczynkę z taką właśnie jedwabistą fryzurą, która mówi, że wszystko, czego pragnie, to mieć... kręcone włosy,Obie są tak samo zaskoczone.Zabawna opowieść o kochaniu tego, co mamy.A także o włosach, całej masie włosów.W książkach "Nie chcę..." ważne jest:- budowanie poczucia własnej wartości- rozumienie emocji- wsparcie w relacjach z rówieśnikami

Wspaniała książka obrazkowa dla małych ludzi, którzy zawsze chcą tego, czego nie mogą mieć. Czy słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła: O nie! Nie chcę mieć...! Bohaterka ... - wsparcie w relacjach z rówieśnikami Książka Nie chcę mieć kręconych włosów pochodzi z wydawnictwa Papilon.

Wydawnictwo Anderson Laura Ellen. Księgarnia internetowa merlin.pl „Nie chcę mieć kręconych włosów" Czy kręcone włosy to powód do niezadowolenia? Okazuje się że tak! Bohaterka tej książki bardzo ubolewa nad faktem że jej włosy są zanadto puszyste, gęste i wyglądają jak sprężynki… Ma już ich dosyć i za wszelką cenę próbuje je wyprostować. "Nie chcę mieć kręconych włosów" to niezwykle urocza, pełna humoru książeczka dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI