Kicia Kocia na plaży

Kicia Kocia na plaży - Anita Głowińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Głowińska
WYMIAR
7,50 MB
NAZWA PLIKU
Kicia Kocia na plaży.pdf
ISBN
9025947152528

OPIS

Kicia Kocia i mama wybrały się na plażę. Nad morzem spotkały Packa. Dzieci wspólnie odkrywają nadmorskie atrakcje: zbieranie muszelek, zabawy w wodzie, budowanie zamków z piasku. Kicia Kocia znalazła prawdziwy skarb.

Była już policjantką, poznała strażaka, gotowała obiad, zakładała zespół muzyczny, odwiedziła kosmos i uczyła się mówić "nie". Książeczka z serii Kicia Kocia Tytuł: Kicia Kocia na plaży Dużo kolorowych ilustracji, duże litery Wiek dziecka: 2 - 6 lat Autor: Anita Głowińska 24 strony Miękka: oprawa -KICIA KOCIA NA PLAŻY. Aby zobaczyć cenę ...

Dzieci wspólnie odkrywają nadmorskie atrakcje: zbieranie muszelek, zabawy w wodzie, budowanie zamków z piasku. Kicia Kocia na traktorze Kicia Kocia to bohaterka serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników. Tytułowa rezolutna kotka wraz z Kicia Kocia i mama wybrały się na plażę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI