Jego pospolitość ziemniak

Jego pospolitość ziemniak - Andrzej Kozioł | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Kozioł
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Jego pospolitość ziemniak.pdf
ISBN
7465334561335

OPIS

Ziemniaki pojawiły się stosunkowo niedawno, przyjmowane podejrzliwie, z nieufnością, uważane za „heretyckie jadło”. Ba, nie bardzo wiedziano, jak je wykorzystać w kuchni. Zdarzało się nawet, że na wytworne stoły trafiały – zamiast smakowitych bulw – nadziemne, niejadalne części tych egzotycznych roślin.Szybko utraciły swoją egzotykę, stając się pospolitymi pyrami i grulami. Nie tylko spowszedniały, nabrały swojskości, ale zawładnęły naszą kuchnią, podobnie jak kuchniami innych europejskich krajów. Ba, miały nawet wpływ na losy całych narodów.Książka Andrzeja Kozioła, krakowskiego pisarza, pełna anegdot i kulinarnych przepisów, dowcipnie i ciekawie opowiada o niezwykłej historii ziemniaków.

Zdarzało się nawet, że na wytworne stoły trafiały - zamiast smakowitych bulw - nadziemne, niejadalne części tych ... Szczegóły książki Jego pospolitość ziemniak. Stan: nowy, pełnowartościowy produkt; Model: 9788377205099; Upoluj produkt w dobrej cenie.

Zobacz inne Kulinaria, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. €6.65 - Ziemniaki pojawiły się stosunkowo niedawno, przyjmowane podejrzliwie, z nieufnością, uważane za „heretyckie jadło". Ba, nie bardzo wiedziano, jak je wykorzystać w kuchni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI