Jack Reacher: Echo w płomieniach

Jack Reacher: Echo w płomieniach - Lee Child | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: Echo w płomieniach.pdf
ISBN
3821165425337

OPIS

Naprawdę nie znasz Jacka Reachera? To gdzie ty byłeś przez ostatnie lata?Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu na pustkowiu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.Mąż Carmen Greer, właściciel pól naftowych rozciągających się w okolicy miasteczka Echo, za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera o pomoc w pozbyciu się męża.Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje, zostanie wplątany w spiralę zbrodni i kłamstw sięgającą daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty. Czy Reacher po raz pierwszy powie „nie” kobiecie w potrzebie?

Sprawdź też koniecznie recenzję "Echo w płomieniach". Jack Reacher. Echo w płomieniach.

W jednym z wywiadów Lee Child stwierdził, że jego bohater ma w sobie coś z byłego policjanta. Żyje w spartańskich warunkach, jakby w oderwaniu od rzeczywistości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI