Dzień Matki

Dzień Matki - Nele Neuhaus | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nele Neuhaus
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Dzień Matki.pdf
ISBN
7681726224480

OPIS

Rodziny się nie wybiera. Ale rodzina może wybrać ciebie.Przez czternaście dni nikt się nie zainteresował zwłokami osiemdziesięcioczteroletniego Theodora Reifenratha. Gdy policja wreszcie się pojawia, Pia Sander i Oliver von Bodenstein odkrywają na posesji zmarłego szczątki kilku kobiet. Czy Reifenrath był seryjnym mordercą? W oczach sąsiadów on i jego żona Rita stanowili książkowy przykład rodziny zastępczej, oferującej dzieciom pozbawionym opieki dom pełen miłości. W wyniku śledztwa na jaw wychodzą jednak mroczne fakty: historia rodzonej córki Reifenrathów, która zmarła z przedawkowania narkotyków, utopionej w stawie dziewczyny z sąsiedztwa i tajemniczego samobójstwa Rity Reifenrath, której zwłok nigdy nie odnaleziono.Kiedy kolejna kobieta przepada bez wieści, Pia mobilizuje wszystkie siły, by ją odnaleźć. Czy funkcjonariusze zdążą rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno? Czas jak zwykle działa na ich niekorzyść, ale muszą zrobić wszystko, żeby zdążyć przed Dniem Matki!

Jest to święto państwowe, co nie oznacza, że to dzień wolny od pracy. Warto pamiętać o roli mamy w życiu każdego człowieka, o ogromnym wysiłku , jaki podejmują wychowując dzieci, ile troski i zaangażowania wkładają w pielęgnację i utrzymanie rodziny. dzień matki w internetowym sklepie Empik.com.

W Polsce święto to przypada na 26 maja. Co ciekawe, w większości pozostałych państw Dzień Matki jest również obchodzony w maju, dokładnie - w jego drugą niedzielę. W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI