Strasznowiłka i dzika zima

Strasznowiłka i dzika zima - Jana Bauer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jana Bauer
WYMIAR
8,81 MB
NAZWA PLIKU
Strasznowiłka i dzika zima.pdf
ISBN
1827615144618

OPIS

Uwaga! Uwaga! Strasznowiłka, mała buntowniczka z różkami na głowie i wielką odwagą w sercu, powraca do Groźnego Gąszczu! Po brawurowym locie statek powietrzny ze strasznowiłką za sterem bezpiecznie ląduje pośrodku lasu. Dla sowy, popielicy, jeża, wiewiórki i innych zwierząt rozpoczyna się szalony czas przygód. Dookoła śnieg i mróz, ale strasznowiłka, pełna energii i niesamowitych pomysłów, nie pozwoli im przespać zimy! Bitwy na śnieżki, spotkanie z budzącym grozę prapotworem, szaleńcza zabawa w lodowym ogrodzie, bunt przeciwko wiewiórce w czerwonym kapeluszu, dziwne czary magicznego dzwoneczka – za sprawą strasznowiłki mieszkańcy Groźnego Gąszczu nigdy nie zapomną tej dzikiej zimy.Skrząca się humorem opowieść o nowych przygodach sympatycznych zwierzaków, z nietuzinkową bohaterką i niezwykle wartką akcją oczarowała już dzieci w Słowenii, Litwie, Chorwacji, Hiszpanii i Macedonii, a teraz ma okazję zachwycić czytelników w Polsce.Książka wydana w ramach projektu tłumaczeniowego “Literackie zbliżenia”, dofinansowanego przez Komisję Europejską w programie Kreatywna Europa Kultura.Przekład wsparty finansowo przez Słoweńską Agencję Książki JAK.

Ezop Strasznowiłka i dzika zima Jana Bauer. Oprawa twarda: ISBN: 978-83-652-3036-2: EAN: 9788365230362: Tytuł oryginalny: Groznovilca in divja zima: Liczba stron: 168: Format: 155x220mm: Cena katalogowa: 34,00 zł ... Strasznowiłka i dzika zima eBook OPIS.

Przeczytaj recenzję Strasznowiłka i dzika zima. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Strasznowiłka i dzika zima Jana Bauer.

POWIĄZANE KSIĄŻKI