Shuttergirl

Shuttergirl - CD Reiss | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
CD Reiss
WYMIAR
8,27 MB
NAZWA PLIKU
Shuttergirl.pdf
ISBN
9115950886703

OPIS

Gorący romans bestsellerowej CD Reiss!Nigdy jej nie zapomniałem. Ani przez minutę. Widzę ją czasami, ale nigdy z nią nie rozmawiam. Przepaść między nami jest zbyt duża. Aż do teraz.Gdy odszedł, moje życie się rozpadło. Teraz nic dla mnie nie znaczy. Teraz jesteśmy królem i królową po przeciwnych stronach Los Angeles. Nie zamieniamy ze sobą nawet słowa. Aż do teraz.__"Zakazane, ale słodkie. Dzięki SHUTTEGIRL uwierzysz, że miłość ma moc przełamywania wszelkich barier. CD Reiss pokazuje nam się od bardziej delikatnej strony, ale zachowuje swój piekielnie seksowny charakter".– Claire Conteras, autorka "Nie ma światła w ciemności"

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Shuttergirl" to dobra książka do relaksu. Nie ma w niej zawrotnego tempa, które mogłoby przytłoczyć czytelnika, a za to jest przyjemna, momentami mocno wciągająca akcja, która do końca nie jest przewidywalna.

Przepaść między nami jest Informacje o SHUTTERGIRL, CD REISS - 8328087102 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-03-25 - cena 24,50 zł Gorący romans bestsellerowej CD Reiss! Nigdy jej nie zapomniałem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI