[OUTLET] Spartan Up! Bądź jak Spartanin

[OUTLET] Spartan Up! Bądź jak Spartanin - Joe De Sena | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe De Sena
WYMIAR
5,19 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Spartan Up! Bądź jak Spartanin.pdf
ISBN
7761662826491

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Bezkompromisowy przewodnik, jak pokonywać przeszkody i osiągać szczytową formę w życiu.Książka, która z linii startu zabiera cię prosto do mety.42,195 kilometra już nie wystarczy. Dziś świat szturmem zdobywają biegi z przeszkodami, łączące wydolnościowe wyzwania maratonu z pozornie niewyobrażalnym wysiłkiem potrzebnym do pokonania kolejnych utrudnień. Poznaj Spartan Sprint, Spartan Super, morderczy Spartan Beast i... sprawdź się!Czołganie się pod drutem kolczastym, dźwiganie 18-kilogramowych baniaków wody, wspinaczka po pokrytej tłuszczem ścianie, brak snu, ból, wycieńczenie, rezygnacja... Tym i innym wyzwaniom podołały już setki tysięcy ludzi.Joe De Sena, twórca i siła napędowa Spartan Race, w Spartan UP! Bądź jak spartanin prezentuje strategię, dzięki której opuścisz strefę komfortu i wkroczysz w strefę bojową. Ta książka, pełna niezwykłych opowieści o spartańskich zawodnikach, pomoże ci w pełni zrealizować swój potencjał - w życiu, biznesie, związku i każdej innej sferze, którą chciałbyś zmienić lub udoskonalić. Bo jeśli poradzisz sobie ze Spartan Race, poradzisz sobie ze wszystkim, co przyniesie ci los.***Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce wejść na wyższy poziom, zarówno w sporcie, jak i w życiu.Dean Karnzales, ultramaratończyk i autor bestsellera "Ultramaratończyk. Poza granicami wytrzymałości"Po przeczytaniu tej książki już nigdy nie zwątpisz w swoje możliwości, a pokonywanie przeszkód zarówno podczas biegania, jak i w życiu codziennym nabierze zupełnie nowego znaczenia.Radosław Czyż, trener personalny, trener przygotowania motorycznego. Mistrz Polski w biegu na 400 m przez płotki. Jeden z najlepszych Polaków w Spartan Race Sprint.KODEKS:- Spartanin doprowadza swoje ciało i umysł do granic wytrzymałości.- Spartanin doskonali się w kontrolowaniu swoich emocji.- Spartanin ciągle się uczy.- Spartanin jest hojny.- Spartanin jest przywódcą.- Spartanin za wszelką cenę broni własnych przekonań.- Spartanin zna swoje wady tak samo jak swoje zalety.- Spartanin udowadnia swoje racje czynem, nie słowem.- Spartanin przeżywa każdy dzień tak, jakby to był jego ostatni.

Dziś świat szturmem zdobywają biegi z przeszkodami, łączące wydolnościowe wyzwania maratonu z pozornie niewyobrażalnym wysiłkiem potrzebnym do pokonania kolejnych utrudnień. Poznaj Spartan ... Ebook Spartan Up! Bądź jak Spartanin, Joe De Sena.

Poznaj Spartan ... Ebook Spartan Up! Bądź jak Spartanin, Joe De Sena. EPUB,MOBI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI