[OUTLET] Dziewczyny vlogują

[OUTLET] Dziewczyny vlogują - Emma Moss | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emma Moss
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Dziewczyny vlogują.pdf
ISBN
3153847135889

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Lucy musi się przeprowadzić. Martwi się, jak poradzi sobie bez swoich przyjaciółek w nowej szkole. Żeby walczyć z nieśmiałością zaczyna nagrywać filmiki. Czy uda jej się poznać nowe osoby?Morgan: Hej, Lucy! Widziałam nowy filmik - jest super!Lucy: Dzięki :) Wiedziałam, że nasz maleńki jeż Ci się spodoba :DLucy: Przy okazji - nie uwierzysz, kto do mnie napisał!!!Morgan: Czy jego imię zaczyna się na S...?Lucy: TAK :)))Lucy: Ale na razie nic więcej Ci nie powiem :xMorgan: Haha, dobrze wiem, że wytrzymasz najwyżej do jutra :PMorgan: Lecę na lekcje :) Pozdrów dziewczyny!Lucy: Jasne :) Na razie!

informacji o produktach i usługach oraz promocjach i zniżkach oferowanych przez SMYK S.A., za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. e-mail). Książka Dziewczyny vlogują autorstwa Moss Emma , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Dziewczyny vlogują Emma Moss ... Morgan: Lecę na lekcje :) Pozdrów dziewczyny! Lucy: Jasne :) Na razie! Recenzje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI