Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar który Odmienia Los Świata i Człowieka

Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar który Odmienia Los Świata i Człowieka - s. Bożena Hanusiak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
s. Bożena Hanusiak
WYMIAR
7,85 MB
NAZWA PLIKU
Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar który Odmienia Los Świata i Człowieka.pdf
ISBN
2310853567402

OPIS

Bóg w swoim miłosierdziu używa wielu środków, dając nam różne formy nabożeństw, aby nas wyrwać z ciemności grzechu, zbliżyć do siebie, uświęcić. Są one jednocześnie lekarstwem na choroby ducha, jakie nas dotykają.Oto nabożeństwa, które mogą odmienić los zarówno twój, jak i świata. Mają one pomóc ci w tym, aby całe twoje życie stało się ukierunkowane na Boga. W Nim jest bowiem ratunek dla nieszczęśliwych, zagubionych, znękanych przez zło, którzy w nikim nie mają oparcia. Oddając siebie i świat w ręce Bożej opatrzności, odnajdziesz pokój.

Dar który Odmienia Los Świata i Człowieka - s. Bożena M.

W Nim jest bowiem ratunek dla nieszczęśliwych, zagubionych, znękanych przez zło, którzy w nikim nie mają oparcia. S. Bożena Maria Hanusiak „Nabożeństwa wielkiego ratunku, Dar który odmienia los świata i człowieka" 2019-06-28 07:21:28 Artykuł czytany 65 razy .

POWIĄZANE KSIĄŻKI