Krwawa Róża. Cykl Saga. Tom 2

Krwawa Róża. Cykl Saga. Tom 2 - Nicholas Eames | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Eames
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Krwawa Róża. Cykl Saga. Tom 2.pdf
ISBN
2154982365188

OPIS

Drugi – po Królach Wyldu – tom cyklu „Saga”Żyj szybko, umieraj młodo.Pam Hashford ma już dość pracy w podrzędnej spelunce. Gdy w mieście pojawia się owiana legendą grupa najemników prowadzona przez niesławną Krwawą Różę, Pam wykorzystuje pierwszą nadarzającą się okazję, by dołączyć do znanych awanturników jako ich bard. Oto przygoda, której tak pragnęła! Jest tu jednak mały haczyk: wyprawa równie dobrze może zakończyć się zdobyciem ogromnej sławy, jak gwałtowną i bardzo nieprzyjemną śmiercią.Ale raz się żyje! Czas po raz kolejny zanurzyć się w szalonym Wyldzie.Rekomendacje dla Królów WylduNagrody za najlepszy debiut fantasy 2017 r.THE DAVID GEMMELL MORNINGSTAR AWARDTHE REDDIT/FANTASY AWARDPo przeczytaniu tej książki zapragnąłem chwycić miecz i ruszyć na epicką wyprawę! - Christopher Paolini, autor cyklu „Dziedzictwo”Szalona, porywająca, trzymająca w napięciu książka! (…) Cudo! – John Gwynne, autor Zawiści i Męstwa.Doprowadzi was do śmiechu i płaczu… Wprost zabraknie wam tchu! Ta książka ma dosłownie wszystko! – K.J. Parker, autor Składanego noża oraz Młota.Nicholas Eames wprowadził do gatunku fantasy wrażliwość rock’n’rollowca i dowcip kpiarza. – Sebastien de Castell, autor cyklu „Wielkie Płaszcze”

Gdy w mieście pojawia się owiana legendą grupa najemników prowadzona przez niesławną Krwawą Różę, Pam wykorzystuje pierwszą nadarzającą się okazję, by dołączyć do znanych awanturników jako ich bard. Kup teraz. Cena 24,51 zł.

Oto przygoda, której tak pragnęła ... Księgarnia internetowa. Książki z rabatami do -40%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI