Jesioniki, Góry Opawskie. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna)

Jesioniki, Góry Opawskie. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,94 MB
NAZWA PLIKU
Jesioniki, Góry Opawskie. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna).pdf
ISBN
3447225969022

OPIS

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. Prezentuje niezwykle szeroki obszar zawierający czeskie Jesioniki, Góry Opawskie, częściowo Góry Złote i Masyw Śnieżnika.Zasięg mapy wyznaczają miejscowości: Lądek Zdrój; Stronie Śląskie; Šumperk; Rymarov; Krnov; Bohusov; Prudnik.Jest to doskonała mapa zarówno dla turystów pieszych, rowerowych, jak i osób zmotoryzowanych.Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.Jesioniki to niezwykle atrakcyjne i chętnie odwiedzane przez polskich turystów pasmo górskie w Sudetach po czeskiej stronie. Są drugim co do wysokości pasmem górskim w Sudetach i Czechach. Region charakteryzuje się niezwykłym bogactwem infrastruktury turystycznej z licznymi schroniskami oraz pozostałą bazą noclegową o zróżnicowanym standardzie, ośrodkami narciarskim z całą siecią tras narciarskich zarówno zjazdowych jaki i biegowych. Turyści piesi jak i rowerowi znajdują tu olbrzymią pajęczynę szlaków, zarówno tych górskich - wymagających, jak i rekreacyjnych. Sąsiedztwo polskiej granicy oraz łatwy dojazd sprawiają, że chętnie i aktywnie spędzają tu czas całe rzesze polskich turystów.

Na mapie ... jesioniki-gory-opawskie-mapa-turystyczna-wodoodporna Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Składana MAPA turystyczna JESIONIKÓW w skali 1:40 000 wydawnictwa PLAN. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI