Elita. Seria Eagle Elite. Tom 1

Elita. Seria Eagle Elite. Tom 1 - Rachel Van Dyken | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Van Dyken
WYMIAR
10,16 MB
NAZWA PLIKU
Elita. Seria Eagle Elite. Tom 1.pdf
ISBN
3523942887925

OPIS

Początek gorącej serii pełnej tajemnic i niebezpiecznych mężczyzn!Tracey Rooks wygrywa stypendialną loterię, dzięki czemu może rozpocząć naukę w prestiżowej prywatnej szkole. W Eagle Elite trafia na wszystko, czego nie znała: przepych, luksus oraz nienawiść. Dlaczego ta zwykła dziewczyna z farmy przyciąga same kłopoty?Nixon to przywódca najpotężniejszej grupy w szkole. Na Elektów nie wolno patrzeć, nie wolno do nich mówić, nie wolno nawet oddychać w ich towarzystwie. Chyba że na to pozwolą.Pomiędzy Tracey i Nixonem zaczyna iskrzyć, chociaż ciężko im się ze sobą dogadać. Są jednak osoby, którym się to nie podoba i zrobią wszystko, aby dziewczyna nie poznała prawdy. Czy Eagle Elite jest miejscem dla niej?

Seria Eagle Elite. Tom 1 - Początek gorącej serii pełnej tajemnic i niebezpiecznych mężczyzn! Tracey Rooks wygrywa stypendialną loterię, dzięki czemu może rozpocząć naukę w prestiżowej prywatnej szkole.

Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę.Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta. Rachel Van Dyken - Elect (seria Eagle Elite cz. 2).pdf SpongebobBoss94.

POWIĄZANE KSIĄŻKI