Cudowny chłopak

Cudowny chłopak - R. J. Palacio | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
R. J. Palacio
WYMIAR
10,97 MB
NAZWA PLIKU
Cudowny chłopak.pdf
ISBN
4631378379073

OPIS

Wzruszająca i jednocześnie przezabawna opowieść o walce dziecka z przeciwnościami losu.August jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz i, zanim skończył 10 lat, musiał przejść 27 operacji. Do tej pory patrzył na siebie oczami bezwarunkowo kochających go rodziców i siostry. Teraz, gdy idzie do szkoły – od razu do piątej klasy – przyjdzie mu się zmierzyć ze światem rówieśników i starszych uczniów, z ostracyzmem, uprzedzeniami, a czasem ze zwykłym chamstwem i podłością. Spotka się jednak również z dobrocią, przyjaźnią i wspaniałomyślnością. Kontakt z rówieśnikami odmieni Augusta. Ale czy tylko jego?NR 1 NA LIŚCIE BESTSELLERÓWNEW YORK TIMESA! NAJLEPSZA KSIĄŻKA AMAZONA W2012 ROKU!JEDNA ZE 100 KSIĄŻEK NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ W 2013 ROKU W STANACH ZJEDNOCZONYCH!NAJLEPSZA DZIECIĘCA KSIĄŻKA 2012 ROKU WEDŁUG: School Library Journal,Publishers Weekly,Kirkus ReviewsorazBooklist.Ekranizacja książki z Julią Roberts, Owenem Wilsonem oraz Jacobem Tremblayem w 2018 roku.

Auggie (August) Pullman ma 10 lat. Uwielbia grę na xboxie i swoją suczkę Daisy, a na punkcie Gwiezdnych wojen ma prawdziwego hyzia.

„Cudowny chłopak". To poruszająca historia Auggiego, który urodził się z deformacją twarzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI