Tajemnice walizki generała Sierowa. Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1963

Tajemnice walizki generała Sierowa. Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1963 - Aleksandr Jewsiejewicz Hinsztejn | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandr Jewsiejewicz Hinsztejn
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnice walizki generała Sierowa. Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1963.pdf
ISBN
9583553367903

OPIS

Opublikowane przez wnuczkę w 2017 roku w Rosji, czyli dwadzieścia osiem lat po śmierci Iwana Sierowa, dzienniki wywołały burzliwą dyskusję wśród historyków i w mediach. Ich autor, niewątpliwie jedna z najmroczniejszych postaci XX wieku, niezależnie od narracji, jaką przyjął, i systemu, w jakim funkcjonował, w masowej świadomości Polaków i wielu innych narodów był i pozostanie oprawcą.Ta książka nikogo nie pozostawi obojętnym. Jest to jedyna dostępna osobista relacja generała służb specjalnych ZSRR. Ukazuje zaplecze stalinowskiej polityki z czasów II wojny światowej, techniki działania NKWD i KGB, szczegóły tajnych akcji wywiadu, a także metody i przebieg komunizacji okupowanych po wojnie państw, w tym Polski.

Dzienniki pierwszego szefa KGB, 1939 - 1963" jest sporo bardzo ciekawych informacji na temat wydarzeń z września 1939 r. Ale czytanie ich bez komentarza może być trudne.

Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1965 - Opracowanie zbiorowe , tylko w empik.com: 61,38 zł . Przeczytaj recenzję Tajemnice walizki generała Sierowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI