Jak mama została Indianką

Jak mama została Indianką - Ulf Stark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ulf Stark
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Jak mama została Indianką.pdf
ISBN
2347118676997

OPIS

Czy mamy potrafią bawić się w Indian? Przekonuje się o tym Ulf, kiedy pewnego dnia udaje mu się odciągnąć mamę od smażenia kotletów – czyli uwolnić z niewoli u bladych twarzy. Spędzają ze sobą niezwykły dzień. Mama zmienia się nie do poznania – przypomina sobie czasy, kiedy sama, jako mała dziewczynka, bawiła się w Indian. Ten jeden raz kotlety mogą poczekać! Pięknie ilustrowana, ciepła i mądra książka, a przy tym genialnie doprawiona specyficznym dla Ulfa Starka humorem! Historia o małym Ulfie i jego mamie pomoże rodzicom zrozumieć, jak ważne są chwile spędzone z dzieckiem, i że nawet w nawale obowiązków warto sobie czasem pozwolić na odrobinę szaleństwa! Dzieciom natomiast pozwoli spojrzeć na rodziców w zupełnie nowym świetle – bo choć trudno w to uwierzyć, rodzice też kiedyś byli mali!

Opis książki. Czy mamy potrafią bawić się w Indian? Przekonuje się o tym Ulf, kiedy pewnego dnia udaje mu się odciągnąć mamę od smażenia ... „Jak mama została Indianką " Ulf Stark ilustr.

Książka ważna! Dająca przestrzeń do wyjścia poza schemat, odkrywania na nowo swojej ... Mamy tu dziadka, który tępi ślimaki, babcię, która pali papierosy i tatę, który jest nudziarzem. Gdy jednak dorosły pozwoli sobie na odrobinę szaleństwa i swobody okazuje się, że może odnaleźć swoje wewnętrzne dziecko! „Jak mama została Indianką" to opowieść, po którą powinien sięgnąć każdy rodzic. Jak mama została Indianką Spontaniczna i radosna - taka była mama, zanim zajęła się codziennymi obowiązkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI