Inna

Inna - Max Czornyj | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Czornyj
WYMIAR
5,79 MB
NAZWA PLIKU
Inna.pdf
ISBN
3563944460920

OPIS

Jestem porywaczem, a może również mordercą.Mikołaj Popławski budzi się w luksusowej rezydencji nad Bałtykiem. Poza swoim imieniem i nazwiskiem nie pamięta niemal niczego.W piwnicy odnajduje skrępowaną kobietę. Czy to możliwe, że jest porywaczem? Czy odważy się zdjąć knebel z ust dziewczyny, aby usłyszeć o sobie prawdę?Kilka rezydencji dalej czeka matka. Być może nawet nie ma się o co martwić. Może wszystko jest w porządku, a niewinna zabawa trwa w najlepsze.Ale matka wie. Matka czuje i wie.Osiedle Baltic Resort. Luksusowe rezydencje,przystrzyżone trawniki, spokojni mieszkańcy.Jak to możliwe, że młoda kobieta znika bez śladu?Wciągający psychologiczny thriller, którego nie odłożysz, zanim nie poznasz zakończenia.Rozglądam się po pokoju w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów, jakichkolwiek wskazówek, co dokładnie się stało, ale doskonale wiem, że wszystko jest na telefonie.Tyle że ja nie chcę czytać.Boję się. Naprawdę bardzo się boję tego, co mogę tam znaleźć.

Inna was the fourth most popular name given to baby girls born in Moscow, Russia in 2007. In ancient Greece, the name Ἴννα (Inna) is also attested (probably from ἴννην innen ... Inna - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.

Różnorodność stylu projektów wnętrz. Listen to INNA on Spotify. Artist · 3.7M monthly listeners.

POWIĄZANE KSIĄŻKI