Gość z Londynu

Gość z Londynu - Zygmunt Zeydler-Zborowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zygmunt Zeydler-Zborowski
WYMIAR
8,82 MB
NAZWA PLIKU
Gość z Londynu.pdf
ISBN
2954974872420

OPIS

Do Polski przyjeżdża Edward Sosnowski, by po wieloletniej nieobecności odwiedzić kraj rodzinny. Znajduje gościnę w domu państwa Wernerów. Pewnej nocy, po powrocie z imprezy u znajomych, znajdują oni jego ciało na tylnym siedzeniu samochodu zaparkowanego w ich zamkniętym garażu.Śledztwo wykazuje, że zginął od silnego ciosu w tył głowy. Pierwszym podejrzanym staje się Werner, znany z chorobliwej zazdrości o żonę. Tymczasem okazuje się, że wóz Sosnowskiego wyposażony był w liczne skrytki służące do przemytu towaru, przy ofierze natomiast znaleziono dwa niezwykle cenne pierścionki. Downar zaczyna wątpić, że to tęsknota za krajem była prawdziwym powodem przybycia gościa z Londynu…

Szczegóły . Inne wydania ... Książka Gość z Londynu autorstwa Zeydler-Zborowski Zygmunt , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Przez blisko 30 lat swojej kariery zyskał przydomek ... Kup w super cenie - Gość z Londynu - LTW - za 16.80 zł z rabatem - edugaleria.pl Książka Gość z Londynu do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 16,19 zł (Rabat 33%). Autor: Zeydler-Zborowski Zygmunt, wydawnictwo: LTW. Dan, gej z Londynu, podkreślał, że protesty polskich kobiet są inspiracją dla całego świata, jak nie ustawać w słusznej walce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI