Analizy Business Intelligence. Zaawansowane wykorzystanie Excela

Analizy Business Intelligence. Zaawansowane wykorzystanie Excela - Michael Alexander | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Alexander
WYMIAR
8,36 MB
NAZWA PLIKU
Analizy Business Intelligence. Zaawansowane wykorzystanie Excela.pdf
ISBN
8381375205481

OPIS

Poznaj potencjał Excela w zakresie BI!Program Excel można stosować na setki różnych sposobów, chociaż większość użytkowników uważa go za prosty arkusz kalkulacyjny. Co więcej, wachlarz jego zaawansowanych funkcjonalności jest stale poszerzany - program stał się częścią pakietu Microsoft Business Intelligence. Dzięki możliwości integracji danych z różnych źródeł Excel świetnie sprawdza się jako narzędzie do tworzenia interaktywnych kokpitów menedżerskich. Jeżeli interesujesz się tematyką BI i masz ambicję stworzyć własne "centrum dowodzenia", to trzymasz w rękach właściwą książkę!Ten wspaniały podręcznik stanowi kompendium wiedzy na temat prowadzenia analiz BI w środowisku Microsoft Excel. Sięgnij po niego i sprawdź, jak korzystać z tabel przestawnych oraz narzędzi Power Pivot, Power View czy Power Map. Dowiedz się, jak do tego wszystkiego dołożyć dane z baz SQL oraz użyć dodatku Data Mining. Zdobądź też wiedzę na temat publikowania Twoich rozwiązań na stronach SharePoint. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich menedżerów i analityków biznesowych chcących mieć wgląd w bieżące dane. Gdy poznasz i zastosujesz narzędzia Excela, podjęcie właściwej decyzji stanie się łatwiejsze!Dzięki tej książce:poznasz narzędzia: Power Pivot, Power View, Power Map oraz Power Queryskorzystasz ze źródeł danych za pomocą języka SQLzastosujesz dodatek Data Miningudostępnisz swoje opracowania na stronach SharePointaZbuduj doskonały kokpit menedżera!

Wachlarz zaawansowanych funkcjonalności programu Microsoft Excel jest stale poszerzany czego następstwem jest fakt, że program stał się częścią pakietu ... Analizy business intelligence zaawansowane wykorzystanie Excela - Michael Alexander, Jared Decker, Bernard Wehbe [KSIĄŻKA] Podręcznik do informatyki już od 39,49 zł - od 39,49 zł, porównanie cen w 27 Analizy Business Intelligence. Poznaj potencjał Excela w zakresie BI! Program Excel można stosować na setki różnych sposobów, chociaż większość użytkowników uważa go za prosty arkusz kalkulacyjny.

Co więcej, wachlarz jego zaawansowanych funkcjonalności jest stale poszerzany - program stał się częścią pakietu Microsoft Business Intelligence . Analizy Business Intelligence; Analizy Business Intelligence Zaawansowane wykorzystanie Excela. Helion.

POWIĄZANE KSIĄŻKI