Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3

Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3 - Tessa Dare | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tessa Dare
WYMIAR
9,42 MB
NAZWA PLIKU
Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3.pdf
ISBN
9660941244178

OPIS

Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem. I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody…Miss Madeline Gracechurch wspaniale maluje, ale zupełnie nie radzi sobie w kontaktach z dżentelmenami. Jest pewna, że jej debiut na londyńskich salonach będzie zupełną porażką, a ona sama na zawsze straci szanse na znalezienie męża. Robi więc to, co od wieków robi każda nieśmiała, niepewna siebie młoda dama: wymyśla sobie ukochanego.Przystojnego, honorowego Szkota, zakochanego w niej bez pamięci… Pisze do wyimaginowanego kapitana MacKenzie długie listy i wszystko przebiega zgodnie z planem. Do dnia, kiedy w jej drzwiach staje prawdziwy kapitan MacKenzie – przystojny jak grzech, choć może nie aż tak bardzo honorowy.

Wydawca: Amber. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3 - Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI