Uczenie maszynowe w C#. Szybkie, sprytne i solidne aplikacje

Uczenie maszynowe w C#. Szybkie, sprytne i solidne aplikacje - Matt R. Cole | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Matt R. Cole
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Uczenie maszynowe w C#. Szybkie, sprytne i solidne aplikacje.pdf
ISBN
2646975996991

OPIS

Uczenie maszynowe weszło już do kanonu technologii informatycznych. Praktyczne umiejętności w tej dziedzinie powinien posiadać każdy programista i analityk. Standardowo do rozwiązań związanych z machine learning stosuje się Pythona i opracowane dla niego biblioteki, niemniej równie skutecznie można do tego celu używać innych języków programowania. Trzeba jedynie dobrze zaznajomić się z wdrożeniami algorytmów uczenia maszynowego. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest pisanie takich implementacji w C#. Przemawiają za tym nie tylko zalety samego języka, ale i to, że większość aplikacji dla profesjonalistów jest pisana w C# przy użyciu takich narzędzi jak Visual Studio, SQL Server, Unity czy Microsoft Azure.Ta książka jest przeznaczona dla doświadczonych programistów C#, którzy chcą nauczyć się technik machine learning, deep learning i sztucznej inteligencji. Opisano tu dostępne narzędzia do uczenia maszynowego, dzięki którym można łatwo budować inteligentne aplikacje .NET wykorzystujące takie rozwiązania jak wykrywanie obrazów lub ruchu, wnioskowanie bayesowskie, głębokie uczenie i głęboka wiara. Omówiono zasady implementacji algorytmów uczenia nadzorowanego i nienadzorowanego oraz ich zastosowanie w budowie modeli predykcji. Przedstawiono różne techniki, od prostej regresji liniowej, przez drzewa decyzyjne i SVM, po zaawansowane rozwiązania, takie jak sztuczne sieci neuronowe, autoenkodery lub uczenie ze wzmocnieniem.Najciekawsze zagadnienia przedstawione w książce:podstawy uczenia maszynowegowykorzystywanie logiki rozmytejmapy samoorganizujące sięframework Kelp.Net i jego integracja z systemem ReflectInsightrealia obliczeń kwantowychUczenie maszynowe - najlepiej z wydajnym C#!

Cole z Wydawnictwa HELION. Uczenie maszynowe - najlepiej z wydajnym C# Księgarnia informatyczna Uczenie maszynowe weszło już do kanonu technologii informatycznych.

Autor: Cole Matt R. Uczenie maszynowe w C# 4 Uczenie nienadzorowane 28 Uczenie ze wzmocnieniem 29 Lepiej kupić, zbudować czy skorzystać z otwartych źródeł?29 Dodatkowa lektura 30 Podsumowanie 31 Odwołania 31 Rozdział 2. ReflectInsight — monitorowanie w czasie rzeczywistym 33 Router 34 Przeglądarka protokołu35 Przeglądarka na żywo 35 Nawigacja w ... Dnia 2020-03-31 #3043: -30% na ebooka Uczenie maszynowe w C#.Szybkie, sprytne i solidne aplikacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI