To nie przypadek

To nie przypadek - Przemysław Semczuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Semczuk
WYMIAR
12,59 MB
NAZWA PLIKU
To nie przypadek.pdf
ISBN
8190674872199

OPIS

Książka autora TAK BĘDZIE PROŚCIEJ – powieści nagrodzonej Srebrnym Kluczykiem.W Karkonoszach Straż Graniczna znajduje ciało zamarzniętego studenta. Zawartość jego plecaka nie pozostawia wątpliwości: chłopak nie był pechowym turystą, tylko przemytnikiem. Tymczasem w Zgorzelcu znika nastolatka i wiele wskazuje na to, że została uprowadzona. I w jednej, i w drugiej sprawie tropy prowadzą do mafii zgorzeleckiej, która walczy o wpływy na przejściu granicznym. Śledztwo prowadzą znani z powieści Tak będzie prościej komisarz Paweł Ciszewski i komisarz Albin Plesiński.Świetnie oddane realia drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, pracy granicznych „mrówek” oraz ówczesnych przemytniczych metod i interesów, barwne postacie i humor, niespodziewane zwroty akcji – wszystko to jest obecne w najnowszej powieści Przemysława Semczuka.Powieść trzyma w napięciu do ostatniej strony!

Zapamiętam kolor oczu Twych Zapamiętam Twoje ... Książka Cel II To nie przypadek - od 68,70 zł, porównanie cen w 3 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tarcze antykryzysowe pozwoliły nam przetrwać najcięższy czas i zrobiły to naprawdę skutecznie.

Prezydencja KRUS w ISSA. KRUS partnerem Wizji Zero. Nie pierwszy taki przypadek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI