Spot, gdzie się schowało pięć żabek?

Spot, gdzie się schowało pięć żabek? - Eric Hill | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Hill
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Spot, gdzie się schowało pięć żabek?.pdf
ISBN
1905078480577

OPIS

Nareszcie w Polsce! Brytyjska seria książek o przygodach pieska Spota to klasyka literatury dziecięcej, która już od niemal 40 lat wprawia w zachwyt najmłodszych czytelników Tym razem możesz zajrzeć pod filcowe klapki i pomóc Spotowi znaleźć jego skaczących przyjaciół. Pełna niespodzianek pierwsza książka o liczbach dla Twojego dziecka.

Mamania Spot gdzie się schowało pięć żabek? Eric Hill. Oprawa: Kartonowa: ISBN: 978-83-661-1780-8: EAN: 9788366117808: Tytuł oryginalny: Where are the Five Frogs, Spot? Liczba stron: 8: Format: 175x175mm: Cena ... Nareszcie w Polsce! Brytyjska seria książek o przygodach pieska Spota to klasyka literatury dziecięcej, która już od niemal 40 lat wprawia w zachwyt najmłodszych czytelników Tym razem możesz zajrzeć pod filcowe klapki i pomóc Spotowi znaleźć j Spot, gdzie się schowało pięć żabek? (Eric Hill).

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Spot, gdzie się schowało pięć żabek? Spot szuka pięciu żabek, zagląda w różne miejsca, ale w każdym z nich są inne zwierzęta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI