Spot, gdzie są żółte kurczaczki?

Spot, gdzie są żółte kurczaczki? - Eric Hill | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Hill
WYMIAR
9,26 MB
NAZWA PLIKU
Spot, gdzie są żółte kurczaczki?.pdf
ISBN
8144646577427

OPIS

Nareszcie w Polsce! Brytyjska seria książek o przygodach pieska Spota to klasyka literatury dziecięcej, która już od niemal 40 lat wprawia w zachwyt najmłodszych czytelników Tym razem możesz zajrzeć pod filcowe klapki i pomóc Spotowi znaleźć jego puszystych przyjaciół. Pełna niespodzianek pierwsza książka o kolorach dla Twojego dziecka.

Strony: 8, Format: 15x15 cm. Rok wydania: 2019, oprawa: twarda.

Sprawdź naszą ofertę Spot, gdzie są żółte kurczaczki? Nareszcie w Polsce! Brytyjska seria książek o przygodach pieska Spota to klasyka literatury dziecięcej, która już od niemal 40 lat wprawia w zachwyt najmłodszych czytelników Tym razem możesz zajrzeć pod filcowe klapki i pomóc Spotowi znaleźć jego puszystych przyjaciół. Spot, gdzie są żółte kurczaczki? (Eric Hill). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Spot gdzie są żółte kurczaczki - Hill Eric - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI