Purpurowe rzeki

Purpurowe rzeki - Jean-Christophe Grangé | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-Christophe Grangé
WYMIAR
8,50 MB
NAZWA PLIKU
Purpurowe rzeki.pdf
ISBN
2789013782065

OPIS

Straszliwa zbrodnia prowadzi dwóch niezależnych detektywów w skute lodem francuskie Alpy. Niegościnny, pełen ostrych jak brzytwy skał krajobraz, stanie się dla nich miejscem, w którym zmierzą się z granicami ludzkiego zła. W górskiej szczelinie zostają odnalezione potwornie okaleczone zwłoki mężczyzny. Śledztwo ma poprowadzić wysłany z Paryża ex-komandos Pierre Niémans. Tymczasem w mieście w południowo-zachodniej Francji młody policjant Karim Abdouf próbuje dowiedzieć się, dlaczego ktoś zbezcześcił grób dziecka, przed laty zmarłego w wypadku samochodowym. Kiedy wysoko na lodowcu zostaje odnalezione drugie ciało, ścieżki dwóch funkcjonariuszy łączą się w poszukiwaniu zabójców oraz w drodze do rozwikłania mrocznej tajemnicy sprzed lat...

W górskiej szczelinie zostają odnalezione potwornie okaleczone zwłoki mężczyzny. Purpurowe rzeki to ciekawa i świetnie zrealizowana produkcja. Jest to film o niezwykle mrocznym klimacie, który przywodzi na myśl te ze Skandynawii.

Premiera serialu Purpurowe rzeki miała miejsce w 2018-11-26 . Jeśli lubicie "Purpurowe rzeki" to prawdopodobnie szukacie trzymający w napięciu, szorstki i czas filmy o / z seryjny morderca, dochodzenie, morderstwo, przestępstwo, dochodzenie policyjne, Góra i detektyw policyjny tematami gatunków Kryminał, Horror i Misterium nakręcone w Francja. Purpurowe rzeki (serial 2018) Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Purpurowe rzeki . Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której ... Purpurowe rzeki II - Aniołowie Apokalipsy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI