Przeznaczenie i pierwszy pocałunek

Przeznaczenie i pierwszy pocałunek - Kasie West | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kasie West
WYMIAR
11,23 MB
NAZWA PLIKU
Przeznaczenie i pierwszy pocałunek.pdf
ISBN
4164834214620

OPIS

Lancey Barnes, odkąd tylko pamięta, marzy o byciu aktorką. Kiedy dostaje szansę na zagranie w hollywoodzkim filmie, nie waha się ani chwili. Jej największe marzenie właśnie się spełnia!Jednak Lancey szybko zauważa, że życie w świetle reflektorów ma swoje ciemne strony…Rozczarowują ją codzienne trudności gwiazd filmowych. Trudno zaprzyjaźnić się z innymi aktorami, straciła gdzieś cały zapał… a jej tata znalazł jej korepetytora, chłopaka zupełnie jak z chóru kościelnego, który teraz ma pomóc jej w nauce. Że co?...Co gorsza ktoś – nie wiadomo kto – próbuje zaszkodzić Lancey.Wszystko wymyka się spod kontroli, a jedyną osobą, na którą dziewczyna może liczyć – niezależnie od tego, czy chodzi o odkrycie zagadki, kto chce ją zniszczyć, czy o wyrwanie ze stanu aktorskiej niemocy – jest Donavan.Lancey wie, że nie może się poddać, ale po raz pierwszy w życiu zastanawia się, czy to prawda, że najlepsze scenariusze pisze życie…

Bohaterowie są błyskotliwi, sympatyczni, złożeni i niezwykle łatwi do polubienia. Autorka porusza nie tylko temat miłości, ale też przyjaźni i relacji rodzinnych, owitych nutą tajemniczości, kto tak naprawdę chce ... Przeznaczenie i pierwszy pocałunek od Kasie West możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Jej największe marzenie właśnie się spełnia! Jednak Lancey szybko zauważa, że życie w świetle reflektorów ma swoje ciemne strony… Przeznaczenie i pierwszy pocałunek - West Kasie , tylko w empik.com: 32,90 zł . Przeczytaj recenzję Przeznaczenie i pierwszy pocałunek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI