Czy mogę się przytulić?

Czy mogę się przytulić? - Eoin McLaughlin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eoin McLaughlin
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Czy mogę się przytulić?.pdf
ISBN
7091881583186

OPIS

Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? Zachwycająca treścią i formą – z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej – obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…?

Sprawdź także: Czy mogę się przytulić? Zachwycająca treścią i formą - z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej - obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…? 34,90 zł Oszczędzasz 20% (6,98 zł). Opis: Czy mogę się przytulić? - Eoin McLaughlin.

Historia skonstruowana jest tak, że możemy ją czytać z dwóch stron, wzruszający finał znajduje się dokładnie pośrodku. Jakże przyjemnym jest odkrycie, że kolce jeża nie robią krzywdy skorupie żółwia, a żółw znalazł kogoś, kto nie boi się go przytulić. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest mieć kolce lub twardą skorupę na plecach? Czy wpływa to bezpośrednio na kontakty z innymi? W książce "Czy mogę się przytulić?" poznajemy dwie historie zupełnie różnych od siebie bohaterów: jeża i żółwia. Czy mogę się przytulić? Autor: Eoin McLaughlin, Polly Dunbar Wydawnictwo: Mamania Rok wydania: 2019 Oprawa: twarda Liczba stron: 56 Format: 25.0 x 25.0 cm Numer ISBN: 978-83-66329-02-7 Kod paskowy (EAN): 9788366329027 Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? Czy mogę się przytulić? Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? Zachwycająca treścią i formą - z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej - obserwujemy żółwia. "Czy mogę się przytulić" Eoina McLaughlina to świetna książka o uczeniu tolerancji dla najmłodszych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI