Szczęki

Szczęki - Peter Benchley | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Benchley
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
Szczęki.pdf
ISBN
6976125550024

OPIS

Światowy bestseller, który dzięki ekranizacji w reżyserii Stevena Spielberga na stałe zagościł w kulturze popularnej.Martin Brody, szef policji w nadmorskiej miejscowości Amity, będzie musiał zmierzyć się z największym kryzysem w swojej karierze. W przybrzeżnych wodach pojawił się rekin – nieobliczalny władca podwodnego świata. Coraz więcej ofiar kończy tragicznie w szczękach bestii. Brody staje przed nie lada dylematem: zamknąć plaże, doprowadzając tym do ruiny mieszkańców Amity, którzy utrzymują się wyłącznie z sezonu turystycznego, czy ugiąć się pod naciskiem burmistrza, który z tajemniczych pobudek upiera się przy próbach wyciszenia całej sprawy? Brody wraz z ichtiologiem Mattem Hooperem i awanturniczym łowcą rekinów Quintem wyrusza w morze, by zapolować na żarłacza białego. Lecz po pierwszej konfrontacji z bestią na pełnym morzu okazuje się, że rekin jest jeszcze większy i żarłoczniejszy, niż przypuszczali.

Wyrostki budują podniebienie twarde, wyrostki zębodołowe, nos, częściowo oczodół oraz łuk jarzmowy. Dodatkowo, we wnętrzu szczęki obecne są zatoki szczękowe, które są przestrzeniami ... Zwiastun nr 1- Szczęki - Akcja filmu rozgrywa się w okolicach Amity Island, niewielkiego nadmorskiego kurortu.

Zęby u pacjentów są bardzo zróżnicowane, dlatego podawane w cennikach są zazwyczaj ceny od do. Sztuczna szczęka to potoczna nazwa protez zębowych. Sztucznej szczęki potrzebują bardzo różni pacjenci mający odmienne potrzeby, oczekiwania i często niestety ograniczone możliwości finansowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI