Podróże w nieznane

Podróże w nieznane - Bruce Moen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruce Moen
WYMIAR
9,66 MB
NAZWA PLIKU
Podróże w nieznane.pdf
ISBN
9086777861568

OPIS

Czym różni się nasza ignorancja, która zmusza nas do życia w strachu przed śmiercią, od ignorancji naszych przodków, która nakazywała im wierzyć, że Ziemia jest płaska?Bruce Moen poznał w Instytucie Monroe’a techniki ułatwiające podróże poza ciałem. Jak pisze w książce, jest zwyczajnym człowiekiem, więc wykształcenie umiejętności poruszania się w wielowymiarowej rzeczywistości nie było dla niego łatwe. Jako inżynier stworzył zatem własne techniki pracy z umysłem ułatwiające przenoszenie się do światów nam na co dzień niedostępnych. Poznanie OBE (out of body experience) pozwala zrozumieć, co dzieje się z naszą świadomością, gdy kończymy ziemską egzystencję. Daje to zupełnie nowe spojrzenie na proces życia i umierania.Podróże w nieznane to kontynuacja pionierskich książek Roberta Monroe: Podróże poza ciałem, Dalekie podróże oraz Najdalsza podróż.

Zajmujemy się przede wszystkim urbexem i speleologią, a także organizujemy wyprawy krajoznawczo-survivalowe. Podróże w nieznane - Bruce Moen [KSIĄŻKA] Literatura popularnonaukowa już od 21,61 zł - od 21,61 zł, porównanie cen w 30 sklepach. Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze Podróże w Nieznane, Sosnowiec.

Podróże w nieznane Nela Mała Reporterka w najniższych cenach na Allegro.pl. Najwięcej ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI