Pierwszy Sąd. Kroniki Braci. Księga 2

Pierwszy Sąd. Kroniki Braci. Księga 2 - Wendy Alec | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wendy Alec
WYMIAR
4,70 MB
NAZWA PLIKU
Pierwszy Sąd. Kroniki Braci. Księga 2.pdf
ISBN
5132848462263

OPIS

W drugim tomie sagi „Kroniki Braci” armie Nieba i Piekła pod wodzą trzech anielskich braci ponownie ścierają się w odwiecznej walce dobra ze złem. W tej porywającej opowieści o potędze miłości i nienawiści Wendy Alec odsłania tajemnice wielkich wojowników, starożytnych władców i zwykłych ludzi. Świat duchowy splata się z fizycznym, a wydarzenia przeszłe ze współczesnością. Znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że nadchodzące zdarzenia zaważą na losach ludzkości. Lecz kto potrafi je właściwie odczytać, żeby odpowiedzieć na nurtujące wszystkich pytanie: Kim tak naprawdę jest młody „Hebrajczyk”?Wojna o ludzkie serca toczy się dalej…Obie strony szykują do wielkiego starcia…Nadchodzi dzień rozstrzygnięcia……dzień Pierwszego Sądu.

Upadek Lucyfera - Kroniki Braci Księga 1 . Cena: 44,90 zł 41,30 zł 44,90 zł 41,30 zł Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Kroniki Braci. Tom 2 autorstwa Alec Wendy , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 32,26 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI