Na strunach światła. Seria Willa pod kasztanem. Tom 3

Na strunach światła. Seria Willa pod kasztanem. Tom 3 - Krystyna Mirek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Na strunach światła. Seria Willa pod kasztanem. Tom 3.pdf
ISBN
5531335577307

OPIS

Wiosna w willi pod kasztanem jest szczególnie piękna. Majowy ogród rozkwita, a wraz z nim miłość i związki. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie stare krzywdy, niewyjaśnione tajemnice i zadawnione urazy. W pełną ciepła atmosferę pachnącej ciastem drożdżowym kuchni babci Kaliny wkracza niespodziewany gość, nazywana Królową Śniegu, matka Antka. Nie ma ona żadnych skrupułów w walce o swoje racje. Mocno zetrą się dwie skonfliktowane kobiety: żona i kochanka. Która z nich wygra?Tymczasem obok rozwija się zakazana miłość, a dobra przyjaźń nie chce przerodzić się w związek. Skomplikowane relacje uczuciowe staną się dla bohaterów nie lada wyzwaniem.Czy w przytulnej kuchni babci Kaliny uda się znów zaprowadzić ład w sercach wszystkich bliskich jej osób? Jak sobie poradzi z trudnymi zadaniami? Jak potoczą się dalsze losy ulubionych bohaterów serii "Willa pod kasztanem"?

Wszystko o nowej książce autorstwa: Krystyna Mirek. Informacje o Willa pod Kasztanem. Tom 3: Na strunach światła.

Czy i tym razem powieść otuliła mnie swoim klimatem? Wiosna w Willi pod Kasztanem jest szczególnie ... Willa pod Kasztanem. kasztanem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI