Mam na imie Jazz

Mam na imie Jazz - Jazz Jennings | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jazz Jennings
WYMIAR
7,62 MB
NAZWA PLIKU
Mam na imie Jazz.pdf
ISBN
3447406073012

OPIS

Historia transpłciowego dziecka oparta na prawdziwym doświadczeniu Jazz Jennings, która stała się rzecznikiem transdzieciaków na całym świecieOd kiedy miała dwa lata, Jazz wiedział, że ma mózg dziewczyny w ciele chłopca. Uwielbiała róż, ubierać się jak syrenka i źle się czuła w ubraniach dla chłopców. To niepokoiło jej rodzinę, do momentu gdy rodzicie zabrali ją do lekarza, który wytłumaczył im, że Jazz jest osobą transpłciową i taka się urodziła. Historia Jazz, oparta na jej prawdziwym doświadczeniu, opowiedziana jest w jasny i prosty sposób, co docenią zarówno dzieci, jak i ich rodzice i nauczyciele.

Książka w prosty, ale rzetelny sposób opisuje doświadczenie transpłciowości (choć tak, można mieć zastrzeżenia do nienaukowego sformułowania „mózg dziewczynki"), emocje, jakie towarzyszą konieczności ukrywania swojego ... Na taką publikację bardzo długo czekałyśmy! „Mam na imię Jazz" to książka, po którą mogą sięgnąć najmłodsi, tłumacząca w sposób szczery, pełen naturalności, ciepła i bezpretensjonalności, jak to jest być transpłciowym dzieckiem.W naszym idealnym świecie byłaby to lektura obowiązkowa dla wszystkich dzieci. Książka Mam na imię Jazz była dostepna w 14 z nich. Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się TaniaKsiazka.pl, gdzie książkę kupisz już za 15.87 zł.

Świetnie nada się na prezent dla siostry, kuzynki i każdego innego zaprzyjaźnionego malucha. Jest to cienka książeczka w twardej oprawie, ozdobiona przyciągającymi ilustracjami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI