Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów

Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów - Augusto Cury | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Augusto Cury
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów.pdf
ISBN
9359533479047

OPIS

Brakuje wam cierpliwości? Budzicie się zmęczeni? Irytuje was wolniejsze tempo pracy? Często miewacie bóle głowy i cierpicie na podwyższone napięcie mięśniowe? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco, to książka dla Was. Doktor Augusto Cury szeroko opisuje Syndrom Przyspieszonego Myślenia (Accelerated Thought Syndrome), identyfikując go jako nową chorobę naszych czasów i najpowszechniejszy problem psychiczny obok depresji. Dlaczego tak się dzieje? Wielość informacji, mnogość bodźców i rosnące tempo życia sprawiają, że zmieniło się również tempo formułowania myśli. Pociąga to poważne konsekwencje dla naszego zdrowia emocjonalnego, intelektu i kreatywności. Dzięki pracy doktora Augusto Cury’ego mamy okazję przyjrzeć się bliżej Syndromowi Przyspieszonego Myślenia i poprawić komfort naszego życia.

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ.

ISBN: 9788327637710. Przestrzegam przed tą książką - jest o niczym, 170 stron promocji wymyślonej przez autora teorii pseudonaukowej, która niwiele prezentuje, nic nie uzasadnia i na pewno nie odpowiada na (pod)tytułowe pytanie: jak sobie radzić z chorobą naszych czasów. Strona główna / Książki / Lęk Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów - Augusto Cury Lęk Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów - Augusto Cury 29,99 zł Lęk. Jak sobie radzić z chorobą naszych czasów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI