Jak przechytrzyć nieboszczyka

Jak przechytrzyć nieboszczyka - Agnieszka Jeż | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
11,3 MB
NAZWA PLIKU
Jak przechytrzyć nieboszczyka.pdf
ISBN
6216648360628

OPIS

Wakacje all-inclusive mają kilka wad.Po pierwsze – cena.Po drugie – sztuczność i rozlazła nuda pobytu.Po trzecie – średnio dwa dodatkowe kilo na tydzień.Po czwarte – wcale nie tak łatwo przestać tam być singielką…Z tych i paru innych powodów Lucyna i Elwira decydują się na urlop nad Bałtykiem. Los się do nich uśmiecha: wynajęty (tanio!) domek jest uroczy. Na plaży – pustki (bo w kalendarzu czerwiec). Towarzystwo w postaci przyjaciółki – najlepsze pod słońcem. Nawet znana z kaprysów nadmorska pogoda okazuje się dla nich łaskawa. Jedyny problem to nieboszczyk…Zaskakująca komedia pomyłek z dreszczykiem.

Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl. Pobierz 'Jak przechytrzyć nieboszczyka' w formacie mp3.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! "Jak przechytrzyć nieboszczyka" to książka idealna na wakacyjne podróże. Lekka, zakręcona jak bohaterki, pełna humoru ale potrafiąca czasem zawiać delikatnym dreszczykiem sprawia, że czas spędzony z nią należy do udanych. "Jak przechytrzyć nieboszczyka" to komedia pomyłek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI