Baśń o Trolinku

Baśń o Trolinku Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,8 MB
NAZWA PLIKU
Baśń o Trolinku.pdf
ISBN
1788865291438

OPIS

Pełna magii Baśń dla dzieci o Trolinku; leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do "Zamku Czaszek" i zmierzyć się z okrutną Zmornicą.Bohater na swej drodze pozna przyjaciela psa z którym się zaprzyjaźni, a także inne ciekawe istoty z bajkowego świata magii jak choćby pająka pięciogłowego czy jeżoludki. Baśń prawi o jakże często zapominianych we współczesnym świecie wartościach takich jak : Odwaga, Przyjaźń, Uczciwość, Wiara, Miłość.17 rozdziałów napisanych wierszem z lekkością i artystycznym polotem, 758 zapierających dech w piersiach wierszy, tworzących niezapomniany obraz baśniowego świata widzianego oczyma leśnego stworka. Świata - który mimo swego baśniowego metafizycznego charakteru - przepełniony jest realnymi, ludzkimi emocjami.

Oryginalny bohater, klasyczne przygody Baśń o Trolinku - Jankowiak Michał - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Oryginalny bohater, klasyczne przygody Baśń o Trolinku - Jankowiak Michał - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI