Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa)

Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa) - Nicola Yoon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Yoon
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa).pdf
ISBN
5021495137832

OPIS

Druga powieść autorki bestsellera „New York Timesa” PONAD WSZYSTKONatasha pochodzi z Jamajki, ale od ósmego roku życia mieszka w Nowym Jorku. Tu ma swoje życie, chłopaka, przyjaciół… Ale rodzina dziewczyny przebywa w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. Natasha jest zrozpaczona i wściekła na ojca, bo to przez niego muszą wrócić na Karaiby. Jakby nieszczęść było mało, właśnie zdradził ją chłopak! Przyszłość jawi się w czarnych barwach... I wtedy zrządzenie losu, a może przeznaczenie, stawia na jej drodze Daniela. Czy można zakochać się w ciągu kilku godzin? Natasha uważa, że to niemożliwe. Zresztą, po co jej miłość, skoro niebawem znajdzie się w obcym kraju, wśród obcych ludzi…

Dostawa. Przesyłka polecona: 10.90 zł ... Książka SŁOŃCE TEŻ JEST GWIAZDĄ OKŁADKA FILMOWA do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 25,72 zł (Rabat 27%).

Autor: Nicola Yoon; Kategorie: Książki / dla młodzieży / obyczajowa; Słońce też jest gwiazdą (okładka filmowa) Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI