Pan Ein i inne historie

Pan Ein i inne historie PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Pan Ein i inne historie.pdf
ISBN
9639547332282

OPIS

Na antologię "Pan Ein i inne historie" składa się siedem sztuk czołowego satyryka i opozycjonisty rosyjskiego Wiktora Szenderowicza w tłumaczeniu Jerzego Czecha, ich rozmowa, a także wybór aforyzmów autora. W twórczości Szenderowicza widać wiele umiejętnie przetworzonych tropów literackich. Farsy polityczne przeplatają się z bogatą tradycją teatru absurdu, świeże reinterpretacje kultowych tekstów z oryginalną autorską sygnaturą. Całość tworzy obraz rzeczywistości, w której "upojeni władzą muszą potem pić krew na kaca" - a zwykłe jednostki dźwigają brzemię konsekwencji.Wiktor SzenderowiczCzołowy satyryk współczesnej Rosji (nie ułatwia mu to życia). Przez wiele lat występował w popularnych programach telewizyjnych "Kukły", "W sumie" i "Bezpłatny ser". Obecnie współpracuje ze stacjami radiowymi "Radio Swoboda" oraz "Echo Moskwy".Uprawia różne gatunki literackie, wydał szereg książek, jest także autorem sztuk teatralnych.Jego komedia Ludzie i aniołowie (Dwa angieła, czetyrie czełowieka) od 2002 roku znajduje się w repertuarze Teatru Olega Tabakowa.

Podziel się swoją historią. Gwiaździsta noc Vincenta i inne opowieści Historia sztuki dla dzi - Michael Bird już od 34,95 zł - od 34,95 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze Subskrybuj Komentarze Tygodnia http://bit.ly/2hpaHeW O nagrodzie Bookera dla Olgi Tokarczuk, o dziennikarskiej prowokacji redaktorów portalu Energetyka24, ... Jej mama zaprosiła pana Tomasza na herbatę.

Seria składa się z 9 ... 18. Pan Bordenave nie lubi słońca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI