[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny

[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny - Andrew Nicoll | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Nicoll
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny.pdf
ISBN
6393668191694

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Porywająca książka o pragnieniach i niespełnieniu.Gdzieś w Ameryce Łacińskiej jest nadmorskie, niewielkie państwo, niemal policyjne, w którym nieustannie wszyscy są śledzeni i inwigilowani. W tym okrutnym świecie żyje w spokoju i luksusie sławny pisarz, kawaler w średnim wieku. Jednak ten znakomity autor miesiące już, lata całe niczego nowego nie opublikował… Myśli, że natchnie go ponownie piękna i inteligentna dziewczyna. Ale co się stanie, kiedy okaże się, że to ona napisze wspaniałą powieść.Druga książka autora magicznego „Dobrego człowieka”!

Autor: Andrew Nicoll. Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Nasza Księgarnia (WNK) Kategoria: BELETRYSTYKA POWIEŚCI OPOWIADANIA NOWELE.

W tym okr, Miłość i śmierć Cateriny, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Porywająca książka o pragnieniach i niespełnieniu. Gdzieś w Ameryce Łacińskiej jest nadmorskie, niewielkie państwo, niemal policyjne, w którym nieustannie wszyscy są śledzeni i inwigilowani.

POWIĄZANE KSIĄŻKI