Człowiek Mit Mesjasz. (Bóg nie umarł 2)

Człowiek Mit Mesjasz. (Bóg nie umarł 2) PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
12,59 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek Mit Mesjasz. (Bóg nie umarł 2).pdf
ISBN
1339299707189

OPIS

Zdecydowanie polecam tę książkę, która odpowiada na trudne pytania, pomagając zapoznać się z przesłaniem Ewangelii i przygotować się do przekazywania tych ważnych prawd innym. Gary R. Habermas, fragment „Przedmowy”CZY JEZUS ISTNIAŁ NAPRAWDĘ? Czy faktycznie dostępne są dowody historyczne na to, że On żył, mówił i robił rzeczy opisane w Ewangeliach? Czy zasadne są wszelkie spekulacyjne tezy, że historia Jezusa jest mitem zapożyczonym z różnorodnych pogańskich kultur starożytnego świata?Rice Broocks, autor bestsellerowej powieści, która doczekała się hitowej adaptacji w postaci filmu Bóg nie umarł, rozprawia się ze sceptykami, którzy podważają ewangeliczne treści. W pasjonującym śledztwie przywołuje dowody na historyczność postaci Jezusa i demaskuje poglądy agnostyków, twierdzących iż jest On wytworem starożytnej mitologii. Przedstawia wiarygodność Ewangelii jako dowodu na zmartwychwstanie, potwierdzając tożsamość Jezusa jako obiecanego Mesjasza.RICE BROOCKS jest autorem wielu książek, w tym God's Not Dead (Bóg nie umarł), The Purple Book: Biblical Foundations for Building Strong Disciples oraz Every Nation in Our Generation.

... Rice Broocks, autor bestsellerowej powieści, która doczekała się hitowej adaptacji w postaci filmu Bóg nie umarł, rozprawia się ze sceptykami, którzy podważają ewangeliczne treści.

Mit. Mesjasz" to lektura, w której Rice Broocks, autor bestsellerowej powieści "Bóg nie umarł", która doczekała się hitowej adaptacji w postaci filmu o tym samym tytule, rozprawia się w tej książce ze sceptykami, którzy podważają ewangeliczne treści. Człowiek Mit Mesjasz Zdecydowanie polecam tę książkę, która odpowiada na trudne pytania, pomagając zapoznać się z przesłaniem Ewangelii i przygotować się do przekazywania tych ważnych prawd innym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI