Chudnij w zgodzie ze swoją naturą

Chudnij w zgodzie ze swoją naturą - Maciej Szaciłło | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Szaciłło
WYMIAR
12,41 MB
NAZWA PLIKU
Chudnij w zgodzie ze swoją naturą.pdf
ISBN
7481852766028

OPIS

Jedz, ciesz się smakami i chudnij!Dlaczego u jednych dana dieta przynosi efekty, kilogramy lecą w dół, a u innych wskazówka wagi stoi w miejscu jak zaczarowana? Odpowiedź jest prosta: nie ma jednej, uniwersalnej diety dla każdego człowieka.Każdy z nas jest inny. Mamy odmienne temperamenty. Zmieniające się pory roku wpływają na nasze zapotrzebowanie energetyczne. Wszystko to sprawia, że nie ma jednej idealnej diety, która pomoże nam odzyskać harmonię, a w efekcie… schudnąć.W Chudnij w zgodzie ze swoją naturą Karolina i Maciej Szaciłło opierając się na założeniach ajurwedy, najstarszej nauki o zdrowiu, pomogą ci znaleźć sposób odżywiania odpowiedni właśnie dla ciebie. A to wszystko bez drastycznych kroków, bez wyrzeczeń, w zgodzie z naturą.Oprócz kompleksowego, dwutygodniowego menu dobranego do twoich potrzeb, w książce znajdziesz wskazówki, w jaki sposób korzystając z zabiegów olejowych czy prostych technik oddechowych i relaksacyjnych możesz wspomóc powrót do równoWAGI i cieszyć się szcześciem.Krótko mówiąc, utrata zbędnych kilogramów będzie... efektem ubocznym powrotu organizmu do pełnego zdrowia i harmonii.

A to wszystko bez drastycznych kroków, bez wyrzeczeń, w zgodzie z naturą. W Chudnij w zgodzie ze swoją naturą Karolina i Maciej Szaciłło opierając się na założeniach ajurwedy, najstarszej nauki o zdrowiu, pomogą ci znaleźć sposób odżywiania odpowiedni właśnie dla ciebie. A to wszystko bez drastycznych kroków, bez wyrzeczeń, w zgodzie z naturą.

Zazdrościłam jej zgrabnej sylwetki, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, ze zauważyłam, że schudła i to w niezłym tempie. Powiedziała, że ona nie może mi doradzić swojej diety, ale poleca mi tą książkę. Kup książkę "Chudnij w zgodzie ze swoją naturą", Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło online w księgarni internetowej Domu Wydawniczego REBIS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI