Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze

Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze - Sylwia Kocoń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylwia Kocoń
WYMIAR
8,57 MB
NAZWA PLIKU
Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze.pdf
ISBN
8336896423836

OPIS

Bierz z życia to, co najlepszeByć może także Twoje życie przypomina groteskową ucztę. Siedzisz za obficie zastawionym stołem, widzisz piętrzące się pyszności i czujesz ich zapach. Odczuwasz też spory apetyt. Na tym stole znalazło się wszystko, czego chcesz skosztować, i dużo więcej. Dostrzegasz znajomych i przyjaciół, którzy się bawią i cieszą każdym kęsem. Zapraszają Cię do swojego grona. Ale Ty... nie dołączasz do radosnej biesiady. Wycofujesz się. Poprzestajesz na kawałku pieczywa i odrobinie masła. Wmawiasz sobie, że jest dobrze, masz sporo szczęścia, bo przecież inni mają gorzej. Wpatrujesz się w ubogiego buddę. Ubóstwo go uszlachetniło i udoskonaliło. Ciężka praca i wyrzeczenia na pewno przyniosą nagrodę. Kiedyś, za wiele lat.Niestety, to nieprawda. O wiele lepszym pomysłem na życie jest ścieżka bogatego buddy.Bogaty budda płynie, żyjąc lekko i obficie. Świadomie zaprasza do swojego życia wszystko to, czego pragnie doświadczać w największym stopniu. Nie boi się przy tym nieprzyjemnych doznań, gdyż ich wykluczenie sprawia, że życie staje się niepełne. Bogaty Budda konsekwentnie praktykuje postawę otwartości na wszystko, co się w nim i wokół niego dzieje. Pozostaje równocześnie w stanie wewnętrznego spokoju i zachwyca się różnorodnością życia. Dzięki temu realizuje swoje pragnienia i coraz częściej postrzega każdy dzień jako źródło ekscytującej radości, prawdziwą ucztę obfitości. I właśnie o tym jest ta książka. Dzięki niej dowiesz się, jak podążać ścieżką bogatego buddy. Znajdziesz tu inspiracje, historie i wskazówki przydatne na tej drodze. Czy na nią wkroczysz - zależy tylko od Ciebie.Dzięki tej książce:dowiesz się, czym są trzy przestrzenie świadomości: człowieka, umysłu i bogaprzekonasz się, jak szkodliwy jest mit ubogiego buddynauczysz się korzystać z potęgi materializacji myśli i z wolnej woli na arenie świadomościdowiesz się, jak pokonywać opór i lęk przed otwarciem się na obfitośćpoznasz sposoby, jak korygować swój potencjał, by zmniejszyć ryzyko porażkizaczniesz żyć życiem bogatego buddy: zwyczajnie niezwyczajnym i... spełnionymObudź się. Poznaj siłę swojej autentyczności. Doświadcz obfitości i bogactwa życia!

Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Identyfikator produktu 887056: Tytuł Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze.

Kupuj leganie, nie chomikuj. Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze - Kocoń Sylwia , tylko w empik.com: 39,90 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI